Palmyra Basket With Lid – Magenta Colour Kavili Basket 10″ dia. x 6″
SKU:
NFBPM4038
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Palmyra Basket with Lid – Rose Pink Kavili Basket 10″ dia. x6″
SKU:
NFBPM4035
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Palmyra Basket with Lid for Kitchen Storage – 8×9 Inch
SKU:
NFBPM4013
1 in stock
Rs.2,445.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 9 in |
| Color |
Natural and Brown |
Palmyra Basket With Lid- Green Colour Kavili Basket 10 dia. x6 Inch
SKU:
NFBPM4036
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Palmyra Basket With Lid- Orange Colour Kavili Basket 10dia. x6 Inch
SKU:
NFBPM4037
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Palmyra Leaf Box – Medium Size Kavili Box 6x6x5 Inch
SKU:
NFBTK4015
1 in stock
Rs.855.00| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 5 in |
| Color |
Natural |
Palmyra Leaf Box for Kavili – Medium Size 6x5x3 Inch
SKU:
NFBTK4014
5 in stock
Rs.750.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 3 in |
| Color |
Natural |
Palmyra Leaf Cake Box – 3x3x2.5 Inch
SKU:
NFBTK4016
1 in stock
Rs.330.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 2.5 in |
| Color |
Natural |
Palmyra Leaf Wedding Cake Box – 2.5×2.5×2 Inch
SKU:
NFBTK4017
1 in stock
Rs.400.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
| Color |
Natural ,Red |
Pink Top “Love You” Gift Box 10″x9″x3.5″
SKU:
GIBCP2017
2 in stock
Rs.1,065.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 3.5 in |
Premium Black Custom USB Drive Gift Box – Magnetic Book-Style Corporate Packaging
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.25 × 1.25 in |
Premium White Custom USB Drive Gift Box – Magnetic Book-Style Corporate Packaging
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.25 × 1.25 in |












