Large Palmyra Tray – 11×2 inch
SKU:
NFBPM4002-A
1 in stock
Rs.600.00| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2 in |
| PINK |
1 |
Pink Top “Love You” Gift Box 10″x9″x3.5″
SKU:
GIBCP2017
2 in stock
Rs.1,065.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 3.5 in |
Colourful Gift Box with Floral Lid – Bold & Artistic – 6x6x6
SKU:
GIBAR1073-A
1 in stock
Rs.1,555.00| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
| 6 X 6 X 6 |
1 |
Checkered Natural Rush And Reed Market Bag – “Pan Malla” (14″x11″)
SKU:
BAGNF6005
1 in stock
Rs.1,680.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 2.5 × 27.5 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Rush and Reed |
Red Floral Tote Bag With Zip – Simple & Stylish
SKU:
BAGFB6035
4 in stock
Rs.1,470.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 46.2 × 10 × 33.7 in |
| Color |
Off white |
| Raw Material |
Tote Fabric |
White Colour Mug Box – Perfect for Gifting & Storage 4x4x4 inch
SKU:
PRBCA5520-2
3 in stock
Rs.225.00| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
|---|---|
| Color |
Red |
| Raw Material |
300 GSM board |
Eco-Friendly Large Craft Gift Bag(9x3x12 inch)
SKU:
BAGPA6017
13 in stock
Rs.66.00| Dimensions | 9 × 3 × 12 in |
|---|
Gift box – You make my heart smile – 9X6X3 Inch
SKU:
GIBCP2029
2 in stock
Rs.1,155.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 3 in |
Mahogany Wood Ring Box with Clear Lid & White PU Leather Inlay
SKU:
JEBRI3018
1 in stock
Rs.3,840.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.7 in |
| Color |
Walnut |
| Raw Material |
Mahogany |
Elegant Black Velvet Ring Box – Engagement & Wedding Ring Presentation Case
1 in stock
Rs.990.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
Teak Wood Eyeglasses Case with Velvet Inlay – Elegant, Handmade, Durable Glasses Box
SKU:
GIFWO8035
1 in stock
Rs.12,000.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7.5 × 5 in |
| Color |
Teak |
Palmyra Basket – Purple Kavili Basket with Lid 10×6 Inch
SKU:
NFBPM4012
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |










