Luxury Red Gift Box with Silver Ribbon (9″x8″x2.5″)
SKU:
GIBOR2007
1 in stock
Rs.2,475.00| Dimensions | 9 × 8 × 2.5 in |
|---|
Luxurious Black Gift Box with Gold Ribbon – 8 X 8 X 8
SKU:
GIBDA1086-A
1 in stock
Rs.2,565.00| Weight | 420 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
| 8 X 8 X 8 |
1 |
Black Colour Shirt Box for Exclusive Shirts – 14x10x2.5 inch
SKU:
PRBTX5558
1 in stock
Rs.900.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 2.5 in |
Luxury Red and Pink Gift Box with Ribbon (9″x10″x4″)
SKU:
GIBOR2005
1 in stock
Rs.2,420.00| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 10 × 4 in |
Mahogany Wood Pendant Box with White Leather Inlay
SKU:
JEBRI3017
1 in stock
Rs.3,600.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3 in |
| Color |
Walnut |
| Raw Material |
Mahogany |
Christmas Gift Boxes -Red & Green Printed Design – 8x8x8 Inch
SKU:
GIBJA1110
2 in stock
Rs.2,100.00| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
| 8 X 8 X 8 |
1 |
Rush and Reed Wedding Cake Box 2.5×2.5×2 Inch
SKU:
NFBRR4018
1 in stock
Rs.450.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
| Raw Material |
Rush and reed |
Palmyra Basket With Lid – Magenta Colour Kavili Basket 10″ dia. x 6″
SKU:
NFBPM4038
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Wooden Jewelry Box for Pendent
SKU:
JEBRO3019
1 in stock
Rs.3,840.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 3.7 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Pine Wood |
Stylish Gray Canvas Bag with Zipper Pocket (17″x14″)
SKU:
BAGFB6033
2 in stock
Rs.1,600.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 10 × 35 in |
| Color |
Semi Gray |
| Raw Material |
Canvas |










