Red Gift Box and Sticker Print on Lid – 12x12x5 Inch
SKU:
GIBCP2013
1 in stock
Rs.2,550.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 5 in |
Premium White Corrugated Box (24x16x12 Inch) – Heavy-Duty 5-Ply
5 in stock
Rs.760.00| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 12 in |
3 ply Corrugated Boxes – White Color – 10x10x10 Inch
SKU:
SHBWN5003
1 in stock
Rs.390.00| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| 1 |
1 |
Elegant Black Colour Sweet Box – Stylish & Sturdy for Sweets & Gifts (250gsm)
SKU:
PRBCR5523
1 in stock
Rs.380.00| Dimensions | 17.5 × 8 × 3.7 in |
|---|---|
| Color |
Black |
| Raw Material |
300 GSM board |
Palmyra Basket with Lid for Kitchen Storage – 8×9 Inch
SKU:
NFBPM4013
1 in stock
Rs.2,445.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 9 in |
| Color |
Natural and Brown |
3 ply Corrugated Box – Brown Colour – 6 X 6 X 6
SKU:
SHBBN5005
35 in stock
Rs.150.00| Dimensions | 6 × 6 × 06 in |
|---|---|
| 6 X 6 X 6 |
1 |
Premium White Custom USB Drive Gift Box – Magnetic Book-Style Corporate Packaging
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.25 × 1.25 in |
Natural Palmyra Tray – 10×2 Inch
SKU:
NFBPM4009
1 in stock
Rs.840.00| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2.5 in |
Bold Red Shredded Paper Filler
SKU:
ACCWF7902
7 in stock
Rs.200.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
| Color |
Red |
| Raw Material |
Paper |
Craft Board Single Cup Holder Carrier – Hot Drink Takeaway Holder 4x4x10 inch
In stock
Rs.97.50| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 in |
Premium White Saree Box (14×10.5×2.5 Inch) – Custom Lid & Base Gift Packaging
In stock
Rs.690.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10.5 × 2.5 in |









