Gift box – You make my heart smile – 9X6X3 Inch
SKU:
GIBCP2029
2 in stock
Rs.1,155.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 3 in |
Butter Milk Color Folding Gift Box – 11x8x3.5 Inch
SKU:
GIBSS2033
1 in stock
Rs.1,365.00| Dimensions | 11 × 8 × 3.5 in |
|---|
Elegant Black Colour Sweet Box – Stylish & Sturdy for Sweets & Gifts (250gsm)
SKU:
PRBCR5523
1 in stock
Rs.380.00| Dimensions | 17.5 × 8 × 3.7 in |
|---|---|
| Color |
Black |
| Raw Material |
300 GSM board |
Dark Blue Shredded Paper Filler
SKU:
ACCWF7911
7 in stock
Rs.210.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
| Color |
Red |
Mini Teak Color Mahogany Wood Organizer Tray
SKU:
GIFWO8012
1 in stock
Rs.1,500.00| Color |
Teak |
|---|---|
| Raw Material |
Mahogany |
Stylish Gray Canvas Bag with Zipper Pocket (17″x14″)
SKU:
BAGFB6033
2 in stock
Rs.1,600.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 10 × 35 in |
| Color |
Semi Gray |
| Raw Material |
Canvas |
Eco friendly packaging box for 10ml dropper bottles
SKU:
PRBOT5563
1 in stock
Rs.82.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 3.5 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
Christmas Gift Boxes -Red & Green Printed Design – 10x10x10 Inch
SKU:
GIBJA1111
1 in stock
Rs.3,340.00| Weight | 625 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| 10 X 10 X 10 |
1 |
Natural Palmyra Tray – 10×2 Inch
SKU:
NFBPM4009
1 in stock
Rs.840.00| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2.5 in |
White Tote Bag without print
SKU:
BAGFB6032
5 in stock
Rs.870.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 15.5 in |
| Color |
Off White |
Shirt Gift Box – Premium Shirt Box for Stylish Gifting (14″x10″x2.5″)
SKU:
PRBTX5557
1 in stock
Rs.435.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 35 × 6.2 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |









