Luxury Green and Cream Colour Gift Box with Gold Ribbon (12″x9″x2.5″)
SKU:
GIBDA2008
1 in stock
Rs.2,070.00| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 2.5 in |
Natural Cane Basket for Laundry
SKU:
NFBCA4023
1 in stock
Rs.2,220.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Cane |
Stylish Tote Bag – Elephant & Baby Design (12″x14″)
SKU:
BAGFB6036
1 in stock
Rs.1,275.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 7.5 × 35 in |
| Color |
Off white |
| Raw Material |
Tote fabric |
Teak Wood Eyeglasses Case with Unique Epoxy Resin Stripe – Handcrafted Luxury Glasses Box
SKU:
GIFWO8036
1 in stock
Rs.25,500.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7.5 × 5 in |
| Color |
Teak |
| Raw Material |
Teak wood |
| Box - lid outside color |
Teak |
| Box - lid inside color |
Brown |
| Box - base outside color |
Teak |
| Box - base inside color |
Brown |
Eco Friendly Packaging Box for 30ml Bottles – Secure & Sustainable
SKU:
PRBOT5562
1 in stock
Rs.88.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 10 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
3ply Mailer Corrugated Box 14.5x12x2.75 inch
SKU:
SHBCP5050
9 in stock
Rs.360.00| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 12 × 2.75 in |
White Colour Mug Box – Perfect for Gifting & Storage 4x4x4 inch
SKU:
PRBCA5520-2
3 in stock
Rs.225.00| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
|---|---|
| Color |
Red |
| Raw Material |
300 GSM board |
Palmyra Basket With Lid- Orange Colour Kavili Basket 10dia. x6 Inch
SKU:
NFBPM4037
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Simple Red Gift Boxes – 12x12x4.5 inch
SKU:
GIBCP2010
1 in stock
Rs.1,740.00| Weight | 510 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4.5 in |
| 12 X 12 X 4.5 |
0 |
Teak Wood Ring Box with Red Velvet Inlay
SKU:
JEBSQ3020
1 in stock
Rs.2,800.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 in |
| Color |
Teak |
| Raw Material |
Mahogany |
Pink Shredded Paper Filler – charming and elegant
SKU:
ACCWF7900
1 in stock
Rs.195.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
| Color |
Pink |
| Raw Material |
Paper |











