3 ply Corrugated Boxes – White Color – 6x6x6 Inch
SKU:
SHBWN5001
22 in stock
Rs.180.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
Black corrugated gift box – 10x10x3.5 Inch
SKU:
SHBCP5052
2 in stock
Rs.555.00| Dimensions | 10 × 10 × 3.5 in |
|---|
Recycle paper sheets pack (A4 – 50 nos)
SKU:
ACCPA7149
1 in stock
Rs.600.00| Weight | 750 g |
|---|---|
| Dimensions | 8.27 × 11.69 in |
Vibrant Woven Palmyra Leaf Market Bag
SKU:
BAGNF6000
1 in stock
Rs.2,340.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 27.5 in |
| Color |
Vivid Colors |
Eco friendly packaging box for 10ml dropper bottles
SKU:
PRBOT5563
1 in stock
Rs.82.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 3.5 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
Wooden Jewelry Box for Pendent
SKU:
JEBRO3019
1 in stock
Rs.3,840.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 3.7 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Pine Wood |
Love Gift Box -10X9X3.5 Inch
SKU:
GIBCP2016
2 in stock
Rs.1,350.00| Weight | 330 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 3.5 in |
Black Colour Shirt Box for Exclusive Shirts – 14x10x2.5 inch
SKU:
PRBTX5558
1 in stock
Rs.900.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 2.5 in |
Palmyra Basket With Lid- Orange Colour Kavili Basket 10dia. x6 Inch
SKU:
NFBPM4037
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Sophisticated Black and Brown Paper Bag – Floral Design (7x4x13.5 inch)
SKU:
BAGPA6023
1 in stock
Rs.150.00| Dimensions | 7 × 4 × 13.5 in |
|---|---|
| Color |
Black & Gold |
Premium Red Square Corrugated Courier Box- 12.5×12.5×4.5 Inch
SKU:
SHBCN5040
1 in stock
Rs.525.00| Dimensions | 12.5 × 12.5 × 4.5 in |
|---|
White Colour Mug Box – Perfect for Gifting & Storage 4x4x4 inch
SKU:
PRBCA5520-2
3 in stock
Rs.225.00| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
|---|---|
| Color |
Red |
| Raw Material |
300 GSM board |









