Fire Brick Red Matt Paper For Gift Wrapping
SKU:
ACCPA7110
1 in stock
Rs.300.00| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
|---|
Simple Red Gift Boxes – 10x10x4 inch
SKU:
GIBCP2004
4 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 390 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| 10 X 10 X 4 |
0 |
Large Palmyra Tray – 11×2 inch
SKU:
NFBPM4002-A
1 in stock
Rs.600.00| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2 in |
| PINK |
1 |
Shiny Red Gift Box with White Polka Dot Ribbon – Playful & Festive
SKU:
GIBOR1098
1 in stock
Rs.3,270.00| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
| Color |
Red |
Stylish Gray Canvas Bag with Zipper Pocket (17″x14″)
SKU:
BAGFB6033
2 in stock
Rs.1,600.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 10 × 35 in |
| Color |
Semi Gray |
| Raw Material |
Canvas |
Mahogany Wood Ring Box with Clear Lid & White PU Leather Inlay
SKU:
JEBRI3018
1 in stock
Rs.3,840.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.7 in |
| Color |
Walnut |
| Raw Material |
Mahogany |
Christmas Gift Boxes -Red & Green Printed Design – 10x10x10 Inch
SKU:
GIBJA1111
1 in stock
Rs.3,340.00| Weight | 625 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| 10 X 10 X 10 |
1 |
3 ply Corrugated Boxes – White Color – 10x10x10 Inch
SKU:
SHBWN5003
1 in stock
Rs.390.00| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| 1 |
1 |
Elegant Black Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |
Mahogany Wood Pendant Box with White Leather Inlay
SKU:
JEBRI3017
1 in stock
Rs.3,600.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3 in |
| Color |
Walnut |
| Raw Material |
Mahogany |
Palmyra Leaf Box for Kavili – Medium Size 6x5x3 Inch
SKU:
NFBTK4014
5 in stock
Rs.750.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 3 in |
| Color |
Natural |










