Dark Purple Shredded Paper Filler
SKU:
ACCWF7912
4 in stock
Rs.210.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
| Color |
Red |
Teak Wood Earring Box with Velvet Inlay
SKU:
JEBHE3005
Available on backorder
Rs.5,800.00| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 6.2 × 3.7 in |
Simple White Gift Boxes – 10x10x4 inch
SKU:
GIBDA2016
2 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 390 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 in |
| 10 X 10 X 4 |
0 |
Elegant Silky Maroon & Pink Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |
Red Polka Dot Ribbon for Gift Boxes
SKU:
ACCRI6508
Available on backorder
Rs.200.00| Dimensions | 180 × 3.7 in |
|---|---|
| Color |
Red ,White |
Eco Friendly Packaging Box for 30ml Bottles – Secure & Sustainable
SKU:
PRBOT5562
1 in stock
Rs.88.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 10 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
Vibrant Woven Palmyra Leaf Market Bag
SKU:
BAGNF6000
1 in stock
Rs.2,340.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 27.5 in |
| Color |
Vivid Colors |
5 ply Corrugated Boxes – 24x14x14 inch
SKU:
SHB BN 5019
5 in stock
Rs.1,155.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 14 in |
| 24 X 14 X 14 |
0 |
Natural Rush & Reed Container – 9×7 inch
SKU:
NFBRR4025
1 in stock
Rs.2,400.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 in |
| Color |
Natural |









