Blue Slim Corrugated Mailer Box – 21.25×15.25×1.75
SKU:
SHBCN5045
1 in stock
Rs.477.00| Dimensions | 21.5 × 15.25 × 1.75 in |
|---|
Simple Red Gift Boxes – 12x12x4.5 inch
SKU:
GIBCP2010
1 in stock
Rs.1,740.00| Weight | 510 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4.5 in |
| 12 X 12 X 4.5 |
0 |
Palmyra Basket With Lid – Pink Kavili Basket with Lid 10 dia. x6 Inch
SKU:
NFBPM4034
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Purple Checkered Rush And Reed Market Bag (15″x15″)
SKU:
BAGNF6007
1 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 2.5 × 37.5 in |
| Color |
Natural, Blue |
| Raw Material |
Rush & Reed |
Palmyra Basket With Lid – Magenta Colour Kavili Basket 10″ dia. x 6″
SKU:
NFBPM4038
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Pink Gift Box with Red Ribbon– Elegant & Charming Presentation – 6x6x6 Inch
SKU:
GIBOR1053-A
1 in stock
Rs.2,185.00| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
| 6 X 6 X 6 |
1 |
Love You Red Gift Box -12x9x3.5 Inch
SKU:
GIBCP2018
2 in stock
Rs.1,410.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3.5 in |
Mahogany Wood Ring Box with Clear Lid & White PU Leather Inlay
SKU:
JEBRI3018
1 in stock
Rs.3,840.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.7 in |
| Color |
Walnut |
| Raw Material |
Mahogany |
Wooden Box with Clear Lid – for Jewelry
SKU:
JEBRO3022
1 in stock
Rs.1,200.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.8 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Plywood |








