Heart Shaped Wooden Jewelry Box with Clear Lid
SKU:
JEBHE3024
1 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 5 × 1.8 in |
Small Rush and Reed Basket 6×4.5 inch
SKU:
NFBRR4019
1 in stock
Rs.1,200.00| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4.5 in |
Gift box – You make my heart smile – 9X6X3 Inch
SKU:
GIBCP2029
2 in stock
Rs.1,155.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 3 in |
Palmyra Leaf Cake Box – 3x3x2.5 Inch
SKU:
NFBTK4016
1 in stock
Rs.330.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 2.5 in |
| Color |
Natural |
Light Pink Almond Color Metallic Paper
SKU:
ACCPA7112
1 in stock
Rs.520.00| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
|---|
5 ply Corrugated Boxes – 30x16x16 inch
SKU:
SHB BN 5020
7 in stock
Rs.1,380.00| Weight | 750 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 16 × 316 in |
| 30 X 16 X 16 |
0 |
Red and White Chevron Paper Bag (8.5×4.5×10.5 inch)
SKU:
BAGPA6019
3 in stock
Rs.165.00| Dimensions | 8.5 × 4.5 × 10.5 in |
|---|
Luxury Red Gift Box with Silver Ribbon (9″x8″x2.5″)
SKU:
GIBOR2007
1 in stock
Rs.2,475.00| Dimensions | 9 × 8 × 2.5 in |
|---|
Box Board Single Cup Holder Carrier – Hot Drink Takeaway Holder 4x4x10 inch
In stock
Rs.63.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 in |
Palmyra Basket with Lid – Rose Pink Kavili Basket 10″ dia. x6″
SKU:
NFBPM4035
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Pink Gift Box with Red Ribbon- 8x8x8 Inch
SKU:
GIBOR1054-A
1 in stock
Rs.3,270.00| Weight | 410 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
| 8 X 8 X 8 |
1 |










