Mini Teak Color Mahogany Wood Organizer Tray
SKU:
GIFWO8012
1 in stock
Rs.1,500.00| Color |
Teak |
|---|---|
| Raw Material |
Mahogany |
Heart-Shaped Jewelry Box with “You Are My Love” Engraving
SKU:
JEBHE3002
Available on backorder
Rs.9,360.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12.5 × 2.5 in |
| Raw Material |
Mahogany and Plywood |
| Box - lid outside color |
Natural |
| Box - lid inside color |
Natural |
| Box - base outside color |
Walnut |
| Box - base inside color |
Red Velvet |
Purple line art design paper for gift wrapping
SKU:
ACCPA7105
Available on backorder
Rs.155.00| Dimensions | 87.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
Rebuilt Used Boxes – 5-Ply Corrugated Cardboard Moving & Storage Cartons
10 in stock
Rs.560.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 11.5 in |
Simple Black Gift Box – 12x12x4 inch
SKU:
GIBCP2009
2 in stock
Rs.1,740.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 in |
| 12 X 12 X 4.5 |
0 |
Elegant Mahogany Necklace Tray with Walnut Finish
SKU:
JEBRO3028
Available on backorder
Rs.42,000.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 2.5 in |
| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
Shimmering Silver Organza Ribbon
SKU:
ACCRI6511
Available on backorder
Rs.80.00| Dimensions | 180 × 2.5 in |
|---|---|
| Color |
Silver |
Natural Rush and Reed Woven Bag – Large
SKU:
BAGNF6009
Available on backorder
Rs.1,695.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 10 × 25 in |
| Color |
Natural |
Box Board Single Cup Holder Carrier – Hot Drink Takeaway Holder 4x4x10 inch
In stock
Rs.63.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 in |
3-ply corrugated box – with one colour print – 10x10x10 inch
SKU:
SHBBP5015
4 in stock
Rs.330.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
Mahogany Jewelry Box with Epoxy Filled Name
SKU:
JEBSQ3004
Available on backorder
Rs.16,800.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Raw Material |
Mahogany |








