Medium Red Palmyra Tray – 9×2 inch
SKU:
NFBPM4001-A
1 in stock
Rs.435.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 3 in |
| PINK |
1 |
Recycled Shredded Paper Filler
SKU:
ACCWF7909
Available on backorder
Rs.135.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
| Raw Material |
Paper |
Elegant Mahogany Wooden Box with Engraved Logo
SKU:
WOBMA3508
Available on backorder
Rs.3,900.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Color |
Walnut |
Corrugated Box For Photo Frame -18×14.6×1.5 inch (Frame Size 12×15 inch)
SKU:
PRBPH5577-A
Available on backorder
Rs.345.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14.6 × 1.5 in |
Teak Wood Earring Box with Magnet Lock
SKU:
JEBSQ3013
Available on backorder
Rs.5,200.00| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 6.2 × 3.7 in |
| Color |
Teak |
Christmas Gift Box with Festive Starry Design – 4x4x4 inch
SKU:
GIBAR1104
1 in stock
Rs.735.00| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
| 4 X 4 X 4 |
1 |
Large Used Boxes (27×14.5×19 Inch) – Heavy-Duty 5-Ply Corrugated Storage Cartons
5 in stock
Rs.630.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14.5 × 19 in |
3 ply Corrugated Boxes – White Color – 8x8x8 inch
SKU:
SHBWN5002
17 in stock
Rs.270.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
| 1 |
1 |
Natural Rush and Reed Woven Bag – Large
SKU:
BAGNF6009
Available on backorder
Rs.1,695.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 10 × 25 in |
| Color |
Natural |
Elegant Black Colour Sweet Box – Stylish & Sturdy for Sweets & Gifts (250gsm)
SKU:
PRBCR5523
1 in stock
Rs.380.00| Dimensions | 17.5 × 8 × 3.7 in |
|---|---|
| Color |
Black |
| Raw Material |
300 GSM board |
Heart Shaped Wooden Jewelry Box with Clear Lid
SKU:
JEBHE3024
1 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 5 × 1.8 in |








