Bear Print Canvas Bag Magnet Lock
SKU:
BAGFB6034
2 in stock
Rs.1,560.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 2.5 × 47.5 in |
| Color |
Blue bear bag |
| Raw Material |
Canvas |
Sophisticated Black and Brown Paper Bag – Floral Design (7x4x13.5 inch)
SKU:
BAGPA6023
1 in stock
Rs.150.00| Dimensions | 7 × 4 × 13.5 in |
|---|---|
| Color |
Black & Gold |
Premium White Custom USB Drive Gift Box – Magnetic Book-Style Corporate Packaging
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.25 × 1.25 in |
Simple Red Gift Boxes – 12x12x4.5 inch
SKU:
GIBCP2010
1 in stock
Rs.1,740.00| Weight | 510 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4.5 in |
| 12 X 12 X 4.5 |
0 |
Palmyra Basket – Purple Kavili Basket with Lid 10×6 Inch
SKU:
NFBPM4012
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Elegant Black Velvet Ring Box – Engagement & Wedding Ring Presentation Case
1 in stock
Rs.990.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
Corrugated 3 Ply Sheet 36×35 inch
SKU:
ACCPA7124
30 in stock
Rs.435.00| Dimensions | 36 × 35 in |
|---|---|
| Color |
Brown |
| Raw Material |
3-Ply Corrugated Cardboard |
Gift Box With Earth Colours 6x6x6 Inch
SKU:
GIBJA1101
1 in stock
Rs.1,260.00| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
| Available Sizes (Inch) |
10 X 10 X 10 ,4 X 4 X 4 ,6 X 6 X 6 ,8 X 8 X 8 |
| Raw Material |
Cardboard |
Palmyra Basket With Lid – Magenta Colour Kavili Basket 10″ dia. x 6″
SKU:
NFBPM4038
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Premium Royal Purple Corrugated Courier Box – 12×6.5×3.5 Inch
SKU:
SHBCN5034
1 in stock
Rs.297.00| Dimensions | 12 × 6.5 × 3.5 in |
|---|
Elegant Brown Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |
Pink corrugated gift box – 10x10x3.5 Inch
SKU:
SHBCP5054
2 in stock
Rs.555.00| Dimensions | 10 × 10 × 3.5 in |
|---|










