Teak Wood Eyeglasses Case with Unique Epoxy Resin Stripe – Handcrafted Luxury Glasses Box
SKU:
GIFWO8036
1 in stock
Rs.25,500.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7.5 × 5 in |
| Color |
Teak |
| Raw Material |
Teak wood |
| Box - lid outside color |
Teak |
| Box - lid inside color |
Brown |
| Box - base outside color |
Teak |
| Box - base inside color |
Brown |
5 ply Corrugated Boxes – 30x16x16 inch
SKU:
SHB BN 5020
7 in stock
Rs.1,380.00| Weight | 750 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 16 × 316 in |
| 30 X 16 X 16 |
0 |
Random Shredded Paper Filler – Eco-Friendly Packaging!
SKU:
ACCWF7903
10 in stock
Rs.105.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
Palmyra Leaf Box for Kavili – Medium Size 6x5x3 Inch
SKU:
NFBTK4014
5 in stock
Rs.750.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 3 in |
| Color |
Natural |
Corrugated Box For Photo Frame 21.25×15.25×1.75 (Frame Size : 12×18 inch)
SKU:
PRBPH5578 -A
Available on backorder
Rs.417.00| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.25 × 15.25 × 1.75 in |
Silver and White Zebra Bag with Ribbon Handles
SKU:
BAGPA6018
11 in stock
Rs.180.00| Dimensions | 9.75 × 5 × 8 in |
|---|---|
| Raw Material |
Paper |
Red Gift Box and Sticker Print on Lid – 10x10x5 Inch
SKU:
GIBCP2003
1 in stock
Rs.2,550.00| Weight | 385 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
Cello tape – 1/2 Inch
SKU:
ACCSG7353
Available on backorder
Rs.60.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 1.2 × 250 in |
Simple Black Gift Boxes – 10x10x4 inch
SKU:
GIBCP2015
4 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 390 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 in |
| 10 X 10 X 4 |
0 |
Wedding Cake Box with RichToned Gold Ribbon -A heartfelt gift box that leaves a lasting impression”
SKU:
PRBSW5512
1 in stock
Rs.135.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 5.7 × 5.7 in |
| Color |
Orange |
| Raw Material |
Cardboard |
Blue Gift Box with Silver Ribbon Bow 4x4x4 Inch
SKU:
GIBOR1008
4 in stock
Rs.1,035.00| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
| 4 X 4 X 4 |
1 |






