Corrugated Box For Photo Frame -18×12.6×1.5 inch (Frame Size 10×15 inch)
SKU:
PRBPH5576-A
Available on backorder
Rs.330.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12.5 × 1.5 in |
Gift Box With Earth Colours 4x4x4 Inch
SKU:
GIBJA1100
1 in stock
Rs.600.00| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
| Available Sizes (Inch) |
10 X 10 X 10 ,4 X 4 X 4 ,6 X 6 X 6 ,8 X 8 X 8 |
| Raw Material |
Cardboard |
Black and Silver Gift Box with White Polka Dots – 8X8X8 Inch
SKU:
GIBAR1018-A
Available on backorder
Rs.2,430.00| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
|---|---|
| 8 X 8 X 8 |
1 |
Palmyra Leaf Wedding Cake Box – 2.5×2.5×2 Inch
SKU:
NFBTK4017
1 in stock
Rs.400.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
| Color |
Natural ,Red |
3 ply Corrugated Box – Brown Colour – 10 X 10 X 10
SKU:
SHBBN5007
Available on backorder
Rs.360.00| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
|---|---|
| 10 X 10 X 10 |
1 |
Pine Wood Ring Box with Velvet Inlay
SKU:
JEBSQ3009
Available on backorder
Rs.3,960.00| Dimensions | 6.2 × 6.2 × 3.7 in |
|---|---|
| Raw Material |
Plywood |
Mahogany Earring Box with Velvet Inlay
SKU:
JEBSQ3011
Available on backorder
Rs.5,200.00| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 8.8 × 3.7 in |
| Color |
Walnut |
Mahogany Jewelry Box with Epoxy Filled Name
SKU:
JEBSQ3004
Available on backorder
Rs.16,800.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Raw Material |
Mahogany |
Craft Box for Wooden Elephant Souvernir– Secure, Elegant & Gift-Ready
SKU:
PRBHC5513
Available on backorder
Rs.210.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
White Tote Bag without print
SKU:
BAGFB6032
5 in stock
Rs.870.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 15.5 in |
| Color |
Off White |
Eyeglasses Case – Elegant, Teak Wood with Cork Inlay & Brass Lock
SKU:
GIFWO8009
1 in stock
Rs.10,500.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 7.5 × 5 in |
| Color |
Teak |
| Raw Material |
Teak wood |
Elegant Purple Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |









