Corrugated Box For Photo Frame 15×12.6×1.5 (Frame Size : 10×12 inch)
SKU:
PRBPH5573-A
Available on backorder
Rs.315.00| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12.6 × 1.5 in |
Simple Red Gift Boxes – 12x12x4.5 inch
SKU:
GIBCP2010
1 in stock
Rs.1,740.00| Weight | 510 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4.5 in |
| 12 X 12 X 4.5 |
0 |
Mahogany Wood Ring Box with Velvet Inlay
SKU:
JEBSQ3012
Available on backorder
Rs.3,960.00| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 6.2 × 3.7 in |
| Color |
Walnut |
Pine Wood Ring Box with Velvet Inlay
SKU:
JEBSQ3009
Available on backorder
Rs.3,960.00| Dimensions | 6.2 × 6.2 × 3.7 in |
|---|---|
| Raw Material |
Plywood |
Love You Red Gift Box -12x9x3.5 Inch
SKU:
GIBCP2018
2 in stock
Rs.1,410.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3.5 in |
Palmyra Leaf Wedding Cake Box – 2.5×2.5×2 Inch
SKU:
NFBTK4017
1 in stock
Rs.400.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
| Color |
Natural ,Red |
Yellow Shredded Paper Filler – Perfect for Gift Boxes and Packaging
SKU:
ACCWF7908
1 in stock
Rs.145.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
| Color |
Yellow |
| Raw Material |
Paper |
Strong & Stylish 3-Ply Corrugated Box with Window for Handicrafts
SKU:
PRBCR5507
Available on backorder
Rs.170.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7.5 × 15 in |
| Color |
Brown |
Blue Gift Box with Silver Ribbon Bow -Sleek & Sophisticated – 6 X 6 X 6
SKU:
GIBOR1009-A
Available on backorder
Rs.2,185.00| Dimensions | 2 in |
|---|---|
| 6 X 6 X 6 |
1 |
Teak Wood Earring Box with Velvet Inlay
SKU:
JEBSQ3010
Available on backorder
Rs.5,600.00| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 8.7 × 3.7 in |
| Color |
Teak |
Purple line art design paper for gift wrapping
SKU:
ACCPA7105
Available on backorder
Rs.155.00| Dimensions | 87.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |









