Elegant Silky Maroon & Pink Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |
Elegant Mahogany Necklace Tray with Walnut Finish
SKU:
JEBRO3028
Available on backorder
Rs.42,000.00| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 2.5 in |
| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
Purple Checkered Rush And Reed Market Bag (15″x15″)
SKU:
BAGNF6007
1 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 2.5 × 37.5 in |
| Color |
Natural, Blue |
| Raw Material |
Rush & Reed |
Dark Purple Shredded Paper Filler
SKU:
ACCWF7912
4 in stock
Rs.210.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15 in |
| Color |
Red |
Multi color large flower design
SKU:
ACCPA7100
Available on backorder
Rs.155.00| Dimensions | 87.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
3ply White shipping Box with print – Sri Lankan Handcrafts – 8x8x8 Inch
SKU:
SHBWP5010
3 in stock
Rs.255.00| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
|---|---|
| 8 X 8 X 8 |
1 |
3 ply Corrugated Box – Brown Colour – 4 X 4 X 4
SKU:
SHBBN5004
Available on backorder
Rs.96.00| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
|---|---|
| 4 X 4 X 4 |
1 |
Elegant Gift Box for Chocolates & Sweets
SKU:
PRBSW5511
Out of stock
Rs.2,700.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 in |
| Color |
Red, Gold |
| Raw Material |
2mm Cardboard, color paper |
Fabric Tote Bag with 3 Elephants, Screen Print
SKU:
BAGFB6030
Out of stock
Rs.1,450.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 35 in |
| Color |
Off white |
| Raw Material |
Tote fabric |
Round Natural Cane Hand Bag With Leather Strap
SKU:
BAGCA6008
Out of stock
Rs.7,500.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.2 × 7.5 in |
| Color |
Natural |
Palmyra Basket – Kavili Petti 10×5 Inch
SKU:
NFBPM4011
Out of stock
Rs.1,650.00| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 in |
| Raw Material |
Palmyra |









