Checkered Natural Rush And Reed Market Bag – “Pan Malla” (14″x11″)
SKU:
BAGNF6005
1 in stock
Rs.1,680.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 2.5 × 27.5 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Rush and Reed |
Simple Red Gift Boxes – 8x8x4 inch
SKU:
GIBCP2000
2 in stock
Rs.1,095.00| Weight | 270 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| 8 X 8 X 4 |
0 |
Recycle paper sheets pack (A4 – 50 nos)
SKU:
ACCPA7149
1 in stock
Rs.600.00| Weight | 750 g |
|---|---|
| Dimensions | 8.27 × 11.69 in |
Wooden Jewelry Box with Slide Lid
SKU:
JEBRO3023
1 in stock
Rs.1,200.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.8 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Plywood |
Palmyra Basket – Purple Kavili Basket with Lid 10×6 Inch
SKU:
NFBPM4012
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
5 ply Corrugated Boxes – 24x14x14 inch
SKU:
SHB BN 5019
5 in stock
Rs.1,155.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 14 in |
| 24 X 14 X 14 |
0 |
Snowman design matt paper, perfect choice for festive gift wrapping.
SKU:
ACCPA7115
Available on backorder
Rs.195.00| Dimensions | 87.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
Fabric Tote Bag with 3 Elephants, Screen Print
SKU:
BAGFB6030
Out of stock
Rs.1,450.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 35 in |
| Color |
Off white |
| Raw Material |
Tote fabric |
Colorful Rush & Reed Storage Box 8x8x5 Inch
SKU:
NFBRR4026
Out of stock
Rs.1,870.00| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 in |
| Color |
Vivid color on natural |
Rush And Reed Storage Box 10x10x8 inch
SKU:
NFBRR4024
Out of stock
Rs.2,700.00| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 in |
| Color |
Natural |
Premium Palmyra Basket with Lid – Royal Purple 8″dia. x5″
SKU:
NFBPM4031
Out of stock
Rs.1,485.00| Dimensions | 8 × 5 in |
|---|








