Love You Red Gift Box -12x9x3.5 Inch
SKU:
GIBCP2018
2 in stock
Rs.1,410.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3.5 in |
Premium White Custom USB Drive Gift Box – Magnetic Book-Style Corporate Packaging
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.25 × 1.25 in |
Heart-Shaped Mahogany Jewelry Box
SKU:
WOBMA3509
Available on backorder
Rs.33,600.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 11 × 3.7 in |
White Chocolate Box – 8 pieces
SKU:
PRBSW5588
1 in stock
Rs.420.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3.5 × 1.5 in |
Corrugated Box For Photo Frame -16×11.75×1.5 inch (Frame size: 12×8 inch)
SKU:
PRBPH5574-A
Available on backorder
Rs.300.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11.75 × 1.5 in |
Elegant Red Velvet Ring Box – Engagement & Wedding Ring Presentation Case
1 in stock
Rs.990.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
Eco friendly packaging box for 10ml dropper bottles
SKU:
PRBOT5563
1 in stock
Rs.82.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 3.5 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
3 ply Corrugated Box – Cup & Saucer Sets
SKU:
PRBCL5526
Available on backorder
Rs.225.00| Dimensions | 16.2 × 16.2 × 10 in |
|---|---|
| Color |
Brown |
| Raw Material |
3 ply corrugated cardboard |
Black and Silver Gift Box with White Polka Dots – 6x6x6 Inch
SKU:
GIBAR1017-A
Available on backorder
Rs.1,555.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
| 6 X 6 X 6 |
1 |
Metallic Red Paper 120gsm
SKU:
ACCPA7142
Available on backorder
Rs.780.00| Dimensions | 107.5 × 77.5 in |
|---|
Elegant Photo Frame Gift Box – Stylish & Protective
SKU:
PRBPH5510
Available on backorder
Rs.1,035.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 2.5 in |
| Raw Material |
2mm Cardboard ,Matt color paper |










