Palmyra Basket With Lid- Green Colour Kavili Basket 10 dia. x6 Inch
SKU:
NFBPM4036
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Christmas Gift Box with Festive Starry Design – 10x10x10 inch
SKU:
GIBAR1107-A
1 in stock
Rs.3,720.00| Weight | 660 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| 10 X 10 X 10 |
1 |
Mahogany Wood Ring Box with Clear Lid & White PU Leather Inlay
SKU:
JEBRI3018
1 in stock
Rs.3,840.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.7 in |
| Color |
Walnut |
| Raw Material |
Mahogany |
Palmyra Leaf Box for Kavili – Medium Size 6x5x3 Inch
SKU:
NFBTK4014
5 in stock
Rs.750.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 3 in |
| Color |
Natural |
Shiny Red Gift Box with White Polka Dot Ribbon – Playful & Festive
SKU:
GIBOR1098
1 in stock
Rs.3,270.00| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
| Color |
Red |
Blue Gift Box with Silver Ribbon Bow 4x4x4 Inch
SKU:
GIBOR1008
4 in stock
Rs.1,035.00| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
| 4 X 4 X 4 |
1 |
Large Palmyra Tray – 11×2 inch
SKU:
NFBPM4002-A
1 in stock
Rs.600.00| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2 in |
| PINK |
1 |
Stylish Gray Canvas Bag with Zipper Pocket (17″x14″)
SKU:
BAGFB6033
2 in stock
Rs.1,600.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 10 × 35 in |
| Color |
Semi Gray |
| Raw Material |
Canvas |
Natural Craft Corrugated Mailer Box – 12x9x2.5 Inch
SKU:
SHBCN5037
1 in stock
Rs.279.00| Dimensions | 12 × 9 × 2.5 in |
|---|
Premium Red Square Corrugated Courier Box – 10x10x2.5 Inch
SKU:
SHBCN5031
1 in stock
Rs.297.00| Dimensions | 10 × 10 × 2.5 in |
|---|
Natural Rush & Reed Container – 9×7 inch
SKU:
NFBRR4025
1 in stock
Rs.2,400.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 in |
| Color |
Natural |









