“Love You” Red Gift Box 9X6X3 Inch
SKU:
GIBCP2014
2 in stock
Rs.1,140.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 3 in |
Box Board Single Cup Holder Carrier – Hot Drink Takeaway Holder 4x4x10 inch
In stock
Rs.63.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 in |
5 ply Corrugated Boxes – 30x16x16 inch
SKU:
SHB BN 5020
7 in stock
Rs.1,380.00| Weight | 750 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 16 × 316 in |
| 30 X 16 X 16 |
0 |
Premium White Saree Box (14×10.5×2.5 Inch) – Custom Lid & Base Gift Packaging
In stock
Rs.690.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10.5 × 2.5 in |
Arancio Matt Orange Paper
SKU:
ACCPA7120
1 in stock
Rs.355.00| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
|---|
Teak Wood Ring Box with Red Velvet Inlay
SKU:
JEBSQ3020
1 in stock
Rs.2,800.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 in |
| Color |
Teak |
| Raw Material |
Mahogany |
Corrugated 3 Ply Sheet 36×35 inch
SKU:
ACCPA7124
30 in stock
Rs.435.00| Dimensions | 36 × 35 in |
|---|---|
| Color |
Brown |
| Raw Material |
3-Ply Corrugated Cardboard |
Simple Red Gift Boxes – 10x10x4 inch
SKU:
GIBCP2004
4 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 390 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| 10 X 10 X 4 |
0 |
Natural Palmyra Basket for Sweets (Kavili) 4x4x3 Inch
SKU:
NFBTK4028
1 in stock
Rs.375.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 3 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Tal Kola (Palm tree leaf) |
Eco friendly packaging box for 10ml dropper bottles
SKU:
PRBOT5563
1 in stock
Rs.82.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 3.5 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
Large Used Boxes (27×14.5×19 Inch) – Heavy-Duty 5-Ply Corrugated Storage Cartons
5 in stock
Rs.630.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14.5 × 19 in |








