Large Used Boxes (27×14.5×19 Inch) – Heavy-Duty 5-Ply Corrugated Storage Cartons
5 in stock
Rs.630.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14.5 × 19 in |
Eco friendly packaging box for 10ml dropper bottles
SKU:
PRBOT5563
1 in stock
Rs.82.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 3.5 in |
| Color |
White |
| Raw Material |
Boxboard |
Gold and White Zebra Bag
SKU:
BAGPA6016
7 in stock
Rs.225.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 5.25 × 13 in |
Wide Matte Black Corrugated Mailer Box – 11×10.5×2.75 Inch
SKU:
SHBCN5032
1 in stock
Rs.324.00| Dimensions | 6.5 × 4.5 × 2.5 in |
|---|
Premium Red Corrugated Mailer Box – 10.5×7.5×2.5 Inch
SKU:
SHBCN5048
8 in stock
Rs.390.00| Dimensions | 10 × 10 × 2.5 in |
|---|
Elegant Silky Maroon & Pink Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |
Wooden Jewelry Box for Pendent
SKU:
JEBRO3019
1 in stock
Rs.3,840.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 3.7 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Pine Wood |
Palmyra Leaf Box – Medium Size Kavili Box 6x6x5 Inch
SKU:
NFBTK4015
1 in stock
Rs.855.00| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 5 in |
| Color |
Natural |
3 ply Corrugated Boxes – White Color Shipping Boxes – 12x12x12 inch
SKU:
SHBWN5016
7 in stock
Rs.525.00| Dimensions | 12 × 12 × 12 in |
|---|---|
| 12 X 12 X 12 |
1 |
Mahogany Wood Pendant Box with White Leather Inlay
SKU:
JEBRI3017
1 in stock
Rs.3,600.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3 in |
| Color |
Walnut |
| Raw Material |
Mahogany |
Red Gift Box and Sticker Print on Lid – 10x10x5 Inch
SKU:
GIBCP2003
1 in stock
Rs.2,550.00| Weight | 385 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
Purple Checkered Rush And Reed Market Bag (15″x15″)
SKU:
BAGNF6007
1 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 2.5 × 37.5 in |
| Color |
Natural, Blue |
| Raw Material |
Rush & Reed |







