Red Colour Gift Box 6x6x6 inch
SKU:
GIBDA1001
3 in stock
Rs.1,680.00| Weight | 240 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
| Available Sizes (Inch) |
10 X 10 X 10 ,4 X 4 X 4 ,6 X 6 X 6 ,8 X 8 X 8 |
Wooden Box with Clear Lid – for Jewelry
SKU:
JEBRO3022
1 in stock
Rs.1,200.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.8 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Plywood |
Natural Rush & Reed Container – 9×7 inch
SKU:
NFBRR4025
1 in stock
Rs.2,400.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 in |
| Color |
Natural |
Corrugated Box For Photo Frame -18×14.6×1.5 inch (Frame Size 12×15 inch)
SKU:
PRBPH5577-A
Available on backorder
Rs.345.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14.6 × 1.5 in |
Handmade Christmas Gift Box – Festive Red & White Holiday Charm
SKU:
GIBAR1066
Available on backorder
Rs.2,440.00| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 in |
| Available Sizes (Inch) |
8 X 8 X 8 |
Stylish Fabric Tote Bag – Sri Lanka Two Elephant Design
SKU:
BAGFB6031
1 in stock
Rs.795.00| Weight | 70 g |
|---|---|
| Dimensions | 36.2 × 7.5 × 23.7 in |
| Color |
Off White |
Heart-Shaped Jewelry Box with “You Are My Love” Engraving
SKU:
JEBHE3002
Available on backorder
Rs.9,360.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12.5 × 2.5 in |
| Raw Material |
Mahogany and Plywood |
| Box - lid outside color |
Natural |
| Box - lid inside color |
Natural |
| Box - base outside color |
Walnut |
| Box - base inside color |
Red Velvet |
Premium Palmyra Basket with Lid – Brown & Orange 8″ dia. x 5″
SKU:
NFBPM4030
1 in stock
Rs.1,485.00| Dimensions | 8 × 5 in |
|---|
Vintage Wooden Tea Box (without screen print)
SKU:
WOBRU3505
Available on backorder
Rs.900.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7.5 × 10 in |
| Color |
Natural |












