Recycled Paper Magnetic Presentation Box – A4 Size Eco Gift Box (Customizable)
SKU:
GIBDA2025
Available on backorder
Rs.1,350.00| Dimensions | 30 × 22 × 2.5 in |
|---|
Yellow Gift Box with Gold Ribbon
SKU:
GIBDA1056
Available on backorder
Rs.780.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Raw Material |
Cardboard |
Black Folding Gift Box – 13x10x4.5 Inch
SKU:
GIBSS2030
9 in stock
Rs.1,800.00| Dimensions | 13 × 10 × 4.5 in |
|---|
Unprinted Corrugated Pizza Box – 6X6X1.5 Inch
SKU:
PRB PZ 5564-A
Available on backorder
Rs.99.00| Dimensions | 6 × 6 × 1.5 in |
|---|---|
| 6 X 6 X 1.5 |
0 |
Luxury Red and Pink Gift Box with Ribbon (9″x10″x4″)
SKU:
GIBOR2005
1 in stock
Rs.2,420.00| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 10 × 4 in |
Rush and Reed Wedding Cake Box 2.5×2.5×2 Inch
SKU:
NFBRR4018
1 in stock
Rs.450.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
| Raw Material |
Rush and reed |
Heart-Shaped Jewelry Box with “You Are My Love” Engraving
SKU:
JEBHE3002
Available on backorder
Rs.9,360.00| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12.5 × 2.5 in |
| Raw Material |
Mahogany and Plywood |
| Box - lid outside color |
Natural |
| Box - lid inside color |
Natural |
| Box - base outside color |
Walnut |
| Box - base inside color |
Red Velvet |
Elegant Purple Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |
Elegant Mahogany Wooden Box with Engraved Logo
SKU:
WOBMA3508
Available on backorder
Rs.3,900.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Color |
Walnut |
3-ply corrugated box – with one colour print – 4x4x4 inch
SKU:
SHBBP5012
8 in stock
Rs.90.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
Palmyra Basket with Lid – Rose Pink Kavili Basket 10″ dia. x6″
SKU:
NFBPM4035
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Elegant Black Colour Sweet Box – Stylish & Sturdy for Sweets & Gifts (250gsm)
SKU:
PRBCR5523
1 in stock
Rs.380.00| Dimensions | 17.5 × 8 × 3.7 in |
|---|---|
| Color |
Black |
| Raw Material |
300 GSM board |












