Exquisite Rush and Reed Hand Bag with Rich Beads Handles
SKU:
BAGNF6006
1 in stock
Rs.8,550.00| Weight | 600 g |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 30 in |
| Color |
Rustic |
Stylish Purple Polka Dot Paper Bag
SKU:
BAGPA6022
1 in stock
Rs.180.00| Dimensions | 8 × 3.5 × 6 in |
|---|---|
| Color |
purple polka dot |
Shiny Gold Color Shopping Bag
SKU:
BAGTO6026
1 in stock
Rs.545.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 11 × 27.5 in |
| Color |
Gold |
| Raw Material |
Synthetic fabric |
Rebuilt Used Boxes – 5-Ply Corrugated Cardboard Moving & Storage Cartons
10 in stock
Rs.560.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 11.5 in |
Red Colour Mug Box – Perfect for Gifting & Storage 4x4x4 inch
SKU:
PRBCA5520
3 in stock
Rs.225.00| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
|---|---|
| Color |
Red |
| Raw Material |
300 GSM board |
Simple Red Gift Boxes – 10x10x4 inch
SKU:
GIBCP2004
4 in stock
Rs.1,500.00| Weight | 390 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| 10 X 10 X 4 |
0 |
Palmyra Basket with Lid – Rose Pink Kavili Basket 10″ dia. x6″
SKU:
NFBPM4035
1 in stock
Rs.1,800.00| Weight | 350 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 in |
| Raw Material |
Palmyra |
Elegant Red Velvet Ring Box – Engagement & Wedding Ring Presentation Case
1 in stock
Rs.990.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2 in |
Red Gift Box and Sticker Print on Lid – 10x10x5 Inch
SKU:
GIBCP2003
1 in stock
Rs.2,550.00| Weight | 385 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
Premium White Custom USB Drive Gift Box – Magnetic Book-Style Corporate Packaging
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.25 × 1.25 in |
Light Pink Almond Color Metallic Paper
SKU:
ACCPA7112
1 in stock
Rs.520.00| Box - lid outside color |
box_-_lid_outside_color |
|---|










