Natural Palmyra Basket for Sweets (Kavili) 4x4x3 Inch
SKU:
NFBTK4028
1 in stock
Rs.375.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 3 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Tal Kola (Palm tree leaf) |
Elegant Purple Cardboard Ring Box – Magnetic Book-Style Jewelry Case
1 in stock
Rs.750.00| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 in |
Stylish Fabric Tote Bag – Sri Lanka Two Elephant Design
SKU:
BAGFB6031
1 in stock
Rs.795.00| Weight | 70 g |
|---|---|
| Dimensions | 36.2 × 7.5 × 23.7 in |
| Color |
Off White |
Gold and White Zebra Bag
SKU:
BAGPA6016
7 in stock
Rs.225.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 5.25 × 13 in |
Palmyra Leaf Cake Box – 3x3x2.5 Inch
SKU:
NFBTK4016
1 in stock
Rs.330.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 2.5 in |
| Color |
Natural |
Natural Cane Basket for Laundry
SKU:
NFBCA4023
1 in stock
Rs.2,220.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 in |
| Color |
Natural |
| Raw Material |
Cane |
Recycle paper sheets pack (A4 – 50 nos)
SKU:
ACCPA7149
1 in stock
Rs.600.00| Weight | 750 g |
|---|---|
| Dimensions | 8.27 × 11.69 in |
Gift Box – Handmade Blue & Brown Paisley Design – 4x4x4
SKU:
GIBJA1032-B
2 in stock
Rs.3,340.00| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| 10 X 10 X 10 |
1 |
2.5mm Thick Cardboard Sheets (Gray Boards)
SKU:
ACCBO7984
2 in stock
Rs.480.00| Dimensions | 40 × 25 × 0.118 in |
|---|
Silver and White Zebra Bag with Ribbon Handles
SKU:
BAGPA6018
11 in stock
Rs.180.00| Dimensions | 9.75 × 5 × 8 in |
|---|---|
| Raw Material |
Paper |











